Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Aktuality
Štatisticky počet obyvateľov 2017

Prvým Čadčanom roku 2018 je Ondrej. Narodil sa v Kysuckej nemocnici v Čadci 1.1. o 22:04. Vážil 3800 gramov a meral 53 cm. V roku 2017 sa v meste  narodilo 245 deti z toho 129 chlapcov, zomrelo 238 ľudí, do mesta prišlo 247 a odišlo 382 osôb. Počet seniorov 62 a viac rokov je 3.965 obyvateľov z toho 70 a viac rokov je 1.497 obyvateľov. Počet sobášov v meste bolo 179.

Celý článok...
 
Nitrianska deklarácia za zachovanie suverenity Slovenskej republiky

Každý z nás je súčasťou národa a národ je v každom z nás. Prišiel čas, aby každý kto ma vlasť ukotvenú v sebe, ochraňoval kríž, na ktorí útočia nepriatelia - liberalizmus a islam.

Pamäť je nebezpečná, lebo si pamätá. Pamäť národa nech je naďalej životodarnou energiou na prežitie v kľúčových okamihoch života národa a vlasti.

Slovensko sa znovu nachádza na križovatke svojich dejín. Máme suverenitu a samostatnosť, ktorú sme získali mierovou cestou a dohodou. Tým sa nemôže pochváliť veľa národov. Každý kto súhlasí s textom deklaráciou, môže cez e-mail vyjadriť svoju podporu na webovej stránke.

Celý článok...
 
O politike, o ktorej sa (ne)hovorilo v decembri 2017

Motto:

Nad Európou visí hrozba falošnej hrozby. Európu vo všetkom jej bohatstve a jej veľkosti ohrozuje falošné chápanie samej seba.

Celý článok...
 
O čom sa v meste (ne)hovorilo v decembri 2017

Posledný mesiac v roku by mal nás primäť vedieť ubrať plyn života na úkor komercie, ktorá nás „núti“ behať a zháňať. Jednou z ciest je vnoriť sa do myšlienok adventu, aby sme mohli Vianoce prežívať nie ako cieľ ale prostriedok hľadať v sebe dobro tak potrebné pre znižovanie bolesti života.

Celý článok...
 
Novoročné zamyslenie 2018

Pri vstupe do roku 2018 každý kto chce a ma silu uveriť v slova nech si z nich zoberie toľko koľko unesie počas celého roku.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 73 - 81 z 669
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.