Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Úvahy
O čom sa nepísalo (august 2016)

Žijeme v pohnutých časoch. Veci, ktoré sme pred pár rokmi považovali za samozrejme a prirodzené, sa otriasajú v základoch. Devianti a sodomisti pochodujú za štátne peniaze ulicami. Vlády v mene novej tolerancie vpúšťajú islamskú inváziu do Európy. Počujeme o neslýchanej miere islamského teroru v Európe a politici a médiá v tom nechcú vidieť súvis. Symbolom tejto mediálnej vojny sa stal barbarský zavraždený staručký kňaz, Jacques Hamel.

Celý článok...
 
Psi štekajú a karavána ide ďalej

Kritizujeme NDS pre zmnožovanie informácii o oddialení výstavby diaľnice D3 z Bukova na českú hranicu (aspoň že Skalité sa stavia). Zatiaľ kompetentné orgány zvládajú sľuby, sľuby, sľuby ...  na výbornú. Sľubotechna sľubov dostáva občanov bývajúcich na tejto trase do negatívnych turbulencii.

Celý článok...
 
Kysuce sú v lete zelený raj turistov

Kysuce sú hraničným regiónom susediaci s Poľskom a s Českom. Geograficky sú Kysuce ohraničené zo západu Javorníkmi, zo severu Moravsko -Slovenskými Beskydami, z východu Kysuckými Beskydami a z juhu Kysuckou vrchovinou. Kysucami sa ako niť vinie rieka Kysuca, ktorá dala meno regiónu. Slovami piesne sa  Kysuce pripomínajú Slovensku - Kysuca, Kysuca studená vodička ...

Celý článok...
 
Bankové tajomstvo u nás je o práve a svedomí alebo politickej svojvôli?

Asistent poslanca za SaS (sympatizant opozície) vďaka svojej horlivosti z vlastnej iniciatívy získal nezákonné pohyby na súkromnom účte ministra vnútra (koalícia) a možno aj iných. SaS nech sa bude obhajovať najlepšie ako vie, v tom je morálne až po uši. Porušenie bankového tajomstva je narušenie historickej i zvykovej dôvery ku bankám.

Celý článok...
 
Stále viac vodičov v našom meste parkuje bez parkovacieho lístka

Problémy s parkovaním v meste sú nočnou morou pre nejedného majiteľa auta. Mestská polícia Čadca sa v roku 2015  intenzívnejšie zamerala na kontrolu platenia parkovacích lístkov na vyhradených parkovacích miestach zriadených mestom Čadca. Celkovo bolo zaznamenaných a riešených v priestupkovom konaní 501 priestupkov, kedy si vodiči nezakúpili parkovacie lístky. Z toho bolo uložených 382 blokových pokút a v ostatných prípadoch boli priestupky riešené napomenutím.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 82 - 90 z 305
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.