Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Inými očami
Gorila cui bono?

Slovensko sa znovu dostáva do mediálneho šialenstva, vďaka anonymnému odosielateľovi nahrávok politickej kauzy GORILA. Je na zamyslenie, akú hru hrajú média? Či niektorí novinári sa nespreneverujú kódexu novinára jednostranným publikovaním účelovo vytrhnutých časti z 39 hodinovej nahrávky? Či verejnosť dnes nie je účelovo zahlcovaná informáciami? Dočkáme sa niekedy rozuzlenia? Je vôbec záujem rozšifrovať túto politickú hru? Veľa otázok a zatiaľ žiadny výsledok. 

Celý článok...
 
Kedy pochopíme, prečo sme v NATO?

„Oficiálne sa dnes uvádza, že Slovensko vstúpilo do NATO dobrovoľne. Že občania Slovenska s týmto vstupom súhlasili a považujú ho za garanciu našej bezpečnosti. Napokon to zopakovala prezidentka Čaputová pri svojej prvej návšteve v sídle NATO.

Celý článok...
 
Slovensko v rukách manipulátorov

Múdri nech nás učia!

Svätí nech sa za nás modlia!

Prezieraví nech nás vedú! (Sv. Bernard)

„Štát by mal svojho občana všestranne chrániť a vytvárať mu podmienky na prácu a uplatnenie sa v plnom rozsahu hodnôt a schopností nadelených mu vyššou mocou.

Celý článok...
 
V roku 1934 Poľsko spojilo svoj osud s hitlerovským Nemeckom

Dňa 28. septembra 1934 Piłsudskeho Poľsko ústami svojho ministra zahraničných vecí Józefa Becka zvestovalo celému svetu: "Poľsko z vlastnej vôle vyhlasuje, že odteraz spája svoj osud s osudom Nemecka ... Poľska vláda vyhlasuje, že sa viac necíti byť viazaná akýmikoľvek záväzkami voči Československu a pripomína svoje prianie ustanoviť spoločnú hranicu s Maďarskom".

Celý článok...
 
Slová, ktorým sa nedá uveriť

Video s monológom Ľ.Blahu vyráža dych. Ak by obsah nebol publikovaný, nebolo by možné slovám veriť. Nech text je poučením a zároveň výstrahou, ako sa nemá nadväzovať v politike priateľstvo. Je hrozivou výpoveďou o dobe v ktorej žijeme. 

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 9 z 328
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.