Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Inými očami
To vy chcete zničiť Európu! Americký veľvyslanec rozzúril kandidátku na primátorku

Nela Lisková, která v komunálních volbách kandidovala za stranu NS-LEV 21 na primátorku Ostravy, se zostra pustila do velvyslance USA v Česku Andrewa Schapira. Ten v rozhovoru pro server Týden.cz vyjádřil názor, že nenávist vůči islámu je snad v Česku jen ojedinělá. Tím Liskovou bezmála rozzuřil.

Celý článok...
 
Historické pohladenie ale šmirgľovým papierom po holom zadku

( O harvardskom projekte )

Začiatkom osemdesiatych rokov minulého storočia získala sovietska rozviedka materiály opisujúce detaily tzv. Harvardského projektu. Bol to detailný program zničenia ZSSR a Východného bloku celkovo. Projekt pozostáva z troch dielov: Perestrojka - Reforma - Zavŕšenie a bol rozvrhnutý na tri päťročnice.

Celý článok...
 
Putinova výzva za mier: Európania, naozaj chceme III. svetovú vojnu?

Európski spoluobčania! „Naši“ politici chcú dokázať, akí sú užitoční pre EÚ, NATO a USA. Očakávajú, že ich „tvrdý postoj“ voči Rusku vynesie v kariérach vyššie, na ešte lepšie platené posty, ako majú dnes, preto sa predháňajú v návrhu sankcií, vysielaní bojových jednotiek a iných prejavoch nekontrolovanej agresie proti Rusku, čím zo dňa na deň zvyšujú riziko 3. svetovej vojny. Sú tak zaslepení svojou vlastnou nekontrolovateľnou mocou a vidinou jej ďalšieho rastu, že rátajú s tým, že Rusko ustúpi na poslednú chvíľu tlaku NATO a k vojne nedôjde.

Celý článok...
 
Vianočná pošta vonia jablkami

Jubilejný 15. ročník Vianočnej pošty dnes, 28.11.2013, otvorila Slovenská pošta v jeho domove v Rajeckej Lesnej. V tejto dedinke na úpätí Súľovských vrchov si Ježiško preberá svoje listy zo svojej poštovej schránky počas celého roka a odpovedá na ne pred Vianocami. Prvý tohtoročný list prišiel na jeho adresu 999 99 Ježiško začiatkom októbra až z ďalekého Hong Kongu. Slovenské deti Ježiškovi poslali prvý list v polovici októbra, so želaním, aby im poslal korytnačku. Živé zvieratá sú zatiaľ najčastejším želaním detí v tomto roku, potom nasledujú hračky lego, roboti, počítačové hry ...

Celý článok...
 
Nová ruská stratégia

William Engdahl americký historik, ekonomický výskumník a novinár sa zaoberá otázkou alternatívnych finančných systémov, o ktorých sa v Rusku živo diskutuje pred ich zavedením do praxe. Majú dať odpovede na otázky či je možné finančníctvo bez úžery, drog a hazardu? Kde je podstata sporu o zlato? Ako pomôžu západné sankcie ruskému hospodárstvu? V prípade, že sa to ruskej ekonomike podarí, potom to bude mať dopad na všetkých ekonomických hráčov vo veľkej politike. Je zarážajúce, že o tak dôležitej pripravovanej zmene u nás naše preoeurópske mienkotvorné média mlčia (účelovo alebo zámerne).

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 64 - 72 z 310
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.