Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Inými očami
Odborné stanovisko k "rodovému scitlivovaniu" detí

Tento mesiac obdržalo všetkých 6200 riaditeľov škôl a škôlok na Slovensku list. Išlo o balík projektu Škola patrí deťom. Projekt zastrešuje Fórum života s cieľom ochrániť deti pred "gender" experimentovaním s ich sexualitou v rámci povinnej sexuálnej výchovy na školách. (www.rodovescitlivovanie.sk).

Celý článok...
 
Zabávač v sieti?

Parlamentné voľby sa blížia. Usmievavé aj menej usmievavé tváre z bilboardov, plagátov a letákov nám sľubujú ako naše problémy vyriešia ľavou zadnou. Samozrejme, ak ich zvolíme.

Celý článok...
 
Hrozbou pre kultúru nie je Marian Kotleba, ale mimovládky a médiá platené zo zahraničia!

 „ Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) a ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba prednedávnom odmietol podpísať dve dotácie pre divadlá v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK. Tento krok, na ktorý mal ako najvyšší predstaviteľ kraja a občan so slobodnou vôľou plné právo, vyvolal panické reakcie zo strany niektorých hercov, no predovšetkým zo strany masmédií a mimovládnych organizácií platených zo zahraničia. Tie ho obvinili z porušovania demokratických princípov a obmedzovania kultúry. Aká je však pravda? Kto je skutočnou hrozbou pre kultúru na Slovensku?

Celý článok...
 
Svätý Otec František k úmrtiu kardinála J. Ch. Korca

„ Jeho najdôstojnejšej excelencii Mons. Stanislavovi Zvolenskému, bratislavskému arcibiskupovi a predsedovi Konferencie biskupov Slovenska.

Celý článok...
 
Vybrané myšlienky Ľudovíta Štúra

V stredu 28.10. si pripomíname 200 rokov od narodenia najznámejšieho Slováka, ktorý bojoval za naše práva a jazyk. Jeho mottom bolo - Sloboda je náš cieľ svätá túžba. Kodifikátor spisovného jazyka sa rozhodol ísť cestou národnej askézy, peniaze aj čas chcel obetovať pre prácu.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 73 - 81 z 310
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.