Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Inými očami
Múdre slovo o voľbách

Voľby sú predo dvermi. Každý mobilizuje, jeden programom, druhí intrigami. Preto nech nasledujúci text je zamyslením, či voľby na Slovensku v roku 1929 a 2016 nemajú niečo spoločné ?

Celý článok...
 
Je Česká republika opravdu naše ?

(V.Klaus o EÚ)

Slovensko je členom veľkej rodiny (ešte bývalých?) štátov zmietajúcich sa v bolestivých kŕčoch Európskej únie. Čím viac si EÚ vnútorne upevňuje moc na úkor slabnúcich národných štátov, kde menšina bohatých v hlasovaní prevalcuje malé štáty, kde problém imigrácie je začiatkom zániku európskej civilizácie, vznikajú stále väčšie pnutia a silnejú odpory proti nej. 

Preto nech nasledujúci článok nech je podnetom sa zamyslieť kde kráčame. Ten kto verí v správnosť všemocnej ruke politického mainstreamu EÚ, nech si prečíta článok, aby bol v obraze čo píšu skeptici na EÚ. Ten kto váha o scestnom smerovaní EÚ nech si článok  prečíta 7 krát do týždňa. Ten kto je proti nech si ho tiež prečíta a nech sa teší, že nie je sám.    

Nech je pre všetkých podnetom sa zamyslieť sa, ak budeme stáť pred volebnou urnou či arogancia a pocit výnimočnosti európskych politikov nevedie k presvedčeniu, že európska populácia slúži politikom a nie oni Európanom.  Príjemné a podnetné čítanie myšlienok  V.Klausa.

Celý článok...
 
Separovanie v Čadci v minulom roku s výbornými číslami

Konečné číslo za rok 2015 prevýšilo očakávania a dosiahlo úroveň 24,32% a to nie je započítaný biologicky rozložiteľný odpad. Oproti roku 2014 je to nárast o takmer 8,5%, čo je skvelý výsledok. Takýto veľký medziročný nárast tu ešte nebol a všetci môžeme byť na seba právom hrdí.

Celý článok...
 
Novoročný koncert dôstojne zavŕšil vianočný cyklus programov v Čadci

(Osobnosť KYSÚC 2015)

Mesto Čadca i Kysuce opätovne vstúpili do nového roka slávnostným Novoročným trojkráľovým koncertom (6. 1. 2016), v rámci ktorého boli už po 18. raz odovzdané aj ocenenia osobnostiam Kysúc. Koncertom, v rámci ktorého a predstavili vynikajúci kysuckí umelci, vyvrcholil viac než mesačný cyklus podujatí pod názvom Kysucké Vianoce v Čadci, ktorý ponúkal svojim návštevníkom množstvo zaujímavých a originálnych kultúrnych, spoločenských i športových podujatí.

Celý článok...
 
Farebná revolúcia na Slovensku začala

Asi málokto vie, kto je otcom farebných revolúcií, ktoré sa stali tak známe po celom svete. Dnes týmto výrazom označujeme revolúciu, hnutie alebo prevrat, ktorá je založená na oprávnenej nespokojnosti ľudí, ale organizovaná starostlivo pripravenou mašinériou v pozadí. Cieľom týchto revolúcií nie je ani náhodou vyriešiť problém, v mene ktorého sa tieto revolúcie začínajú. Problém je len spúšťačom a revolúcia nástrojom na dosiahnutie určitej zmeny. V prospech samotných organizátorov týchto revolúcií.

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 73 - 81 z 324
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.