Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Inými očami
O menšinách

Vladimír Putin, ruský prezident 4.2.2013 oslovil Dumu a predniesol prejav o napätí s menšinami v Rusku. Je text iba na prečítanie alebo aj na popremýšľanie a konanie?

Celý článok...
 
Nech žije demokracia

(zamyslenie sa o hraniciach)

Ak ilegálne prekročíš severokórejské hranice, dostaneš 12 rokov nútených prác,.Ak prekročíš ilegálne iránske hranice, skončíš bez časového obmedzenia vo väzení..Ak prejdeš ilegálne afganské hranice, budeš zastrelený. Ak prejdeš ilegálne hranice Saudskej Arábie, budeš väznený niekoľko rokov. Ak prekročíš ilegálne čínske hranice, pravdepodobne nebude o Tebe nikdy viac nikto počuť. Ak prejdeš ilegálne hranice Venezuely, budeš považovaný za špióna a tvoj osud bude otázny. Ak prejdeš kubánske hranice ilegálne, skončíš tiež vo väzení.

Celý článok...
 
Vyhlásenie mimoriadnej situácie

(Havarijný stav mostného objektu Horelica)

Dnes, 12.10. 2015 po zasadnutí krízového štábu, bolo rozhodnuté, o vyhlásení mimoriadnej situácie na území mesta Čadca. Horelický most je v technicky nevyhovujúcom stave. Okamžite sa začne s prácami na obchádzkových trasách.

Celý článok...
 
Rekonštrukciu verejného osvetlenia sprevádzajú časté výpadky

Rekonštrukcia verejného osvetlenia je ďalším odvážnym krokom k modernizácii nášho mesta a vedie k zlepšeniu života našich obyvateľov. No v poslednej dobe ju sprevádzajú časté poruchy a výpadky, ktoré aj radnica vníma ako jeden z veľkých problémov prebiehajúcej rekonštrukcie.

Celý článok...
 
Afričan Maiga bez servítky o našej situácii: Pán Boh chráň Slovensko!

Ibrahim Maiga povedal v rozhovore otvorene, čo si myslí o aktuálnej situácii na Slovensku)

BRATISLAVA/MALI - Takto to vidí on! Utečenecká kríza v Európe naberá na obrátkach. Svoj názor na ňu vyjadrilo už mnoho známych Slovákov. Najnovšie sa o migrantoch a aktuálnej situácii v našej krajine rozrozprával najznámejší slovenský Afričan Ibrahim Maiga (52). A hovorí len jedno - Pán Boh chráň Slovensko!

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 82 - 90 z 312
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.