Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Inými očami
Čo je to globalizácia?

Thomas Barnett, poradca bývalého amerického ministra obrany Donalda Rumsfelda, ktorý už v roku 2002 oficiálně povedal toto:

Celý článok...
 
Ako je to s verejným osvetlením ?

Ešte minulý rok sa Čadčianska radnica rozhodla pustila do projektu, na ktorý si v minulosti netrúfli iné vedenia Čadce. Po dlhých prípravách a analýzach sa Čadca pustila do komplexnej rekonštrukcie. Staré osvetlenie už pomaly vypovedalo svoju funkčnosť. Opravy už boli prakticky nemožné, nakoľko technický stav starého osvetlenia bol už v podstate tragický.

Celý článok...
 
Odborné stanovisko k "rodovému scitlivovaniu" detí

Tento mesiac obdržalo všetkých 6200 riaditeľov škôl a škôlok na Slovensku list. Išlo o balík projektu Škola patrí deťom. Projekt zastrešuje Fórum života s cieľom ochrániť deti pred "gender" experimentovaním s ich sexualitou v rámci povinnej sexuálnej výchovy na školách. (www.rodovescitlivovanie.sk).

Celý článok...
 
Zabávač v sieti?

Parlamentné voľby sa blížia. Usmievavé aj menej usmievavé tváre z bilboardov, plagátov a letákov nám sľubujú ako naše problémy vyriešia ľavou zadnou. Samozrejme, ak ich zvolíme.

Celý článok...
 
Hrozbou pre kultúru nie je Marian Kotleba, ale mimovládky a médiá platené zo zahraničia!

 „ Predseda Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) a ĽS Naše Slovensko Marian Kotleba prednedávnom odmietol podpísať dve dotácie pre divadlá v zriaďovateľskej pôsobnosti BBSK. Tento krok, na ktorý mal ako najvyšší predstaviteľ kraja a občan so slobodnou vôľou plné právo, vyvolal panické reakcie zo strany niektorých hercov, no predovšetkým zo strany masmédií a mimovládnych organizácií platených zo zahraničia. Tie ho obvinili z porušovania demokratických princípov a obmedzovania kultúry. Aká je však pravda? Kto je skutočnou hrozbou pre kultúru na Slovensku?

Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 82 - 90 z 321
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.