Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Komunálne voľby
Komentár: Krava, poprava a národ

Medveď nechal popraviť kravu. Nová bájka zo slovenských politických lúk a hájov. Vedenie SNS stiahlo Annu Belousovovú z kandidátky na poslankyňu mestského zastupiteľstva v Čadci. Belousovová označila Slotovo rozhodnutie za „tanec starého medveďa“ a politickú popravu.

Po neúspechu v boji o predsednícku stoličku SNS má Belousovová problém zachytiť sa aspoň v komunálnej politike. Máme si nachystať zásoby sĺz, súcitu a pochopenia pre neprávosťami prenasledovanú bojovníčku za slovenskú vec?

Celý článok...
 
Komunálne voľby 2010 - výsledky

V sobotu 27.11.2010 sa v Čadci uskutočnili od roku 1990 siedme voľby do orgánov samosprávy obcí. Zapísaných osôb s právom voliť v meste bolo 20.289 voličov. Volieb sa zúčastnilo 9.657 voličov, čo predstavuje 47,59 %, v okrese Čadca 53,89 % a na Slovensku priemer bol 49,69 %.

Celý článok...
 
Najvhodnejšie pre falšovateľov je víno a pravda

( dôvetok k nenávistnej kampani proti Ozvenám )

Na facebooku som bol mojou „ctiteľkou“ * napadnutý, že na svojej webovej stránke propagujem OZVENA ČADCE.

Celý článok...
 
Dvojičky ?

Po 27. novembri budeme mať nového primátora. Jeho meno vzíde zo šestice kandidátov. Ak ale zoberieme do úvahy rôzne prieskumy, tí, ktorí sú reálne zvoliteľní, sú vlastne traja. Okrem súčasného primátora to bude jeden z dvojice terajších poslancov mestského zastupiteľstva Pavol Holeštiak alebo Milan Gura. Aj preto by asi bolo pre bežného Čadčana zaujímavé pozrieť sa na ich prácu v mestskom zastupiteľstve. To, čo bolo ich prioritou, čo vyzdvihovali, aké hodnoty zastávali, za čo vlastne zdvihli ruku a na strane koho stáli, za čo bojovali.

V mestskom zastupiteľstve sa rozhodovalo o mnohých ozaj závažných veciach a v mnohých prípadoch chýbal jeden hlas na to, aby hlasovanie dopadlo opačne.

Celý článok...
 
Zneužitie webovej stránky www.ozvenacadce.sk
 
Sample Image

Vážení čitatelia Ozveny Čadce, oznamujeme Vám, že došlo k zneužitiu webovej stránky www.ozvenacadce.sk a dobrého mena týchto novín.

Ľudia, ktorí klamú a zavádzajú, sa nevzdali svojho spôsobu prezentovania a snažia sa do klamstiev a intríg zatiahnuť aj Ozvenu Čadce.

Dištancujeme sa od týchto praktík a klamlivých informácií, ktoré sú nám podsúvané prostredníctvom stránky www.ozvenacadce.sk!

Ospravedlňovať sa nehodláme. A ak, tak len spoluobčanom za to, že sme nestihli poukázať na ďalšie nekalé praktiky, ktoré sa v Čadci za posledné roky udiali a boli napáchané na občanoch nášho mesta.

Ing. Peter Lariš, šéfredaktor Ozveny Čadce 

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 9 z 14
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.