Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
 


Ing. Peter Glasnák pôsobí v komunálnej politike ako poslanec od roku 1990, v rokoch 1990-1994 ako primátor mesta Čadca.
 
Čo je to za človeka, ktorý vodu káže, víno pije?

F.Rybanič ako zamestnanec komerčnej banky prenikol do účtu ministra vnútra R.Kaliňáka. Údaje z tohto účtu sa potom objavili v niektorých médiách.

F.Rybanič pracoval podľa web stránky NR SR ako asistent poslanca J.Rajtára za mesačnú odmenu 2.736 €. F.Rybaniča bol uznaný vinným KS v Bratislave na trojročný trest s jednoročným odkladom so skúšobnou lehotou. Súd odmietol tvrdenie, že takto odhalené tajomstvo je vo verejnom záujme.

Pikantériou pri porušení bankového tajomstva nebol odsúdený skutočný vinník, poslanec NR SR J.Rajtár (SaS), ktorý svojho asistenta F.Rybaniča použil ako donášača. Zbabelo sa schoval za svoju poslaneckú imunitu a mladému neskúsenému zničil profesionálny aj osobný život. F.Rybanič nemá šancu, aby ho banka zamestnala a nedostane ani previerku Národného bezpečnostného úradu.

Je urážajúce konanie poslanca NR SR, ktorý by mal dbať, aby zákony sa dodržiavali. Treba mu pripomenúť, že zákon o bankách popisuje, čo je bankové tajomstvo a kto má právo bez súhlasu klienta sa dostať k bankovému tajomstvo. Škoda, že si to pán poslanec neprečítal ... 

Zaráža, že poslanci SaS vystupujú zásadovo, principiálne, mravne či morálne a nezodpovednosťou jedného z nich SaS utŕži na verejnosti hanbu. Verejnosť očakávala, že poslanec sa vzdá mandátu.  Čo na to R.Sulík?

Horlivosťou poslanca,  Ľ.Galko (SaS)vyzradila niečo, za čo sa časom bude hanbiť ako poslanec.  „SaS potrebuje nové tváre, hovoril som o tom na kongrese. Budem presadzovať, aby jednou z nich na kandidátke SaS bol F.Rybanič“ napísal Ľ.Galko na FB.

Zdá sa, že sa (pomaly) začína SaS rúcať, že by stavba zvaná SaS vydržala iba do volieb?

 
Najnovšie články
Práve je online
Práve je pripojených:
2 Hostí
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.