Ing. Peter Glasnák
Hlavná stránka
Kto som
Aktuality
Úvahy
Rozhovory
Inými očami
Správy zo sveta
Vaše príspevky
Kontakt
Relácia Hodina s...
Komunálne voľby
Komunálne voľby
Užitočné odkazy
Zákony
Obchodný register
Živnostenský register
Región Kysuce
Občan
Sociálna sieť Ob. registra
Združ. miest a obcí Slovenska
Mesto Čadca
Katastrálny portál
Počasie
Záver z prejednania bodu o Priemyselnom parku - bol porušený zákon.
 Záver analýzy prerokovaný na Mestskom zastupiteľstve na 26.5.2006 je jednoznačný! Pri fakturovaní a splácaní faktúr bol porušený zákon, a to už nehovorím, že interné predpisy sú pre primátora iba zdrapom papiera !!!!!
Celý článok...
 
Financovanie Priemyselného parku Čadca - Svrčinovec
 Mestské zastupiteľstvo v Čadci svojím uznesením č. 18/2006 dňa 30. marca 2006 uložilo Ing. Anna Zbojanová,hlavnej kontrolórke pripraviť správu o financovaní priemyselného parku. Materiál bol spracovaný na základe podkladov z oddelenia investičných činností MsÚ spracovala, spracovaný dňa 25. mája 2006. Pre svoju výpovednú hodnotu je zverejnený tak jako ho dostali poslanci na rokovanie MZ 26.mája 2006.
Celý článok...
 
Mestská polícia stále aktívna
 Mestská polícia v Čadci buduje kamerový systém na jednej z najproblemovejších ulíc v meste, ktorý bude súčasťou miestnych kablových rozvodov. Ak sa projekt uvedie do praxe, tak mesto Čadca bude prvým mestom, kde bude takto koncipovaná nová kvalita ochrany bezpečnosti obyvateľov a ochrany majetku.
Celý článok...
 
Zo zasadania mestského zastupiteľstva dňa 30.6.2005
 V piatok 30.júna 2005 sa uskutočnilo riadne zasadanie Mestského zastupiteľstva. Moje postrehy zo zasadania sú odlišné od stanovísk, ktoré sa objavili vo vyhláseniach v médiách. Aby som bol presný, objavili sa iba pozitíva, ale tie iné veci sa akosi účelovo neprezentovali ....... a preto sa domnievam, nech občan si na základe zverejnených informácii konfrontuje tieto názory s mojimi a urobí si svoj názor na problémy mesta.

Na programe zasadania, ktorý predložil primátor mesta bolo zaradených 20 bodov, čím hneď v úvode primátor mesta porušil uznesenie MZ, že program rokovania môže mať najviac 15 bodov !!!!
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 61 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1321 - 1324 z 1324
Najnovšie články
Joomla is Software released under the GNU/GPL License.