To je hlas Aliancie za rodinu, ktorá stoji za biskupom Haľkom v nazeraní na seriál Priznanie od RTVS, ktorá  organizuje petíciu.  

Milý priateľia,

,otec biskup Haľko o slovenskom seriáli Priznanie, ktorého výrobu zaplatili z našich príspevkov napísal: „To, ako tu bol prezentovaný homosexuálny vzťah, si nezadá ani s marxistickými ideologickými príručkami, ako treba manipulovať diváka. Najprv navodíme sympatiu k hlavnému hrdinovi a potom v pravej chvíli ten hlavný hrdina prezentuje takú svoju vlastnosť, ktorú treba ideologicky podsunúť tým, ktorí ten seriál pozerajú, ...“ Je to absolútne nenáležité v súvislosti s utečeneckou tematikou, ktorú v tomto smere vnímam ako zneužitú na homosexuálnu propagandu. Nehovoriac o tom, že explicitné lesbické správanie mohli v tomto čase vidieť aj deti...“. Český režisér Jiří Strach povedal niečo podobné o nórskom remaku Popolušky.

Tvrdenie RTVS, že sa snažia o „zobrazovanie týchto tém čo nacitlivejšie a s rešpektom“  berieme skutočne ako výsmech. Nebolo to citlivé, ale zákerné. „Citlivosť“ voči biskupovi Haľkovi už ukázal spolupracovník denníka SME Rado Ondřejíček keď o ňom hovoril ako „nádherne zaostalom požieračovi našich daní“  a „Všetci, ktorí majú ,rovnaký názor na túto problematiku ako on‘, sú odporní hnusní k...... a treba si z nich robiť prdel a urážať ich, čo sa do nich zmestí.“

Ak  by sa takto vyjadrili známi kresťania o ľuďoch s homosexuálnym cítením, asi by sa tomu venovali všetky mainstreamové médiá vrátane RTVS, prokuratúra a súdy. Ideologický bič však plieska len jedným smerom.

Túžba Rada Ondřejíčka posielajúca biskupa „do hrobu“ ostane nenaplnená. Každý „izmus“ mal doteraz „cirkevný pohreb“. Agresívnu ideológiu ale musíme pomenovať a odmietnuť, nie propagovať, ako to viackrát RTVS spravila! Nepotrebujú ju ľudia s homosexuálnym cítením, lebo im ubližuje. Nepotrebuje ju Slovensko, lebo jeho budúcnosť je v rodinách. Nepotrebujú ju deti, lebo práve im môže ublížiť najviac. Propaganda spôsobuje epidemický nárast LGBTI správania u mladých.

Nenadávame, neurážame a s homosexuálnym správaním nemôžeme súhlasiť práve preto, lebo láska nechce zle blížnemu. Zdravotné riziká homosexuálneho správania sú  pri veľkej oslave tejto ideológie zamlčiavané.

Preto žiadame RTVS, nech nám vráti naše koncesionárske poplatky! Ak si nás nevážia, nepotrebujú predsa naše peniaze a ak ich majú používať na škodlivú ideologickú propagandu, tak iba vypnúť alebo nemať televízor nestačí.

Podpíšte prosím treto našu petíciu zverejnenú na linku:

https://www.podpisem.sk/petition/stojime-za-biskupom-halkom-rtvs-nepatri-agresivnej-lgbti-ideologii/

Samozrejme nepredpokladám, že by ich vrátili, ale naznačíme tým, že naša podpora nie je automatická a v budúcnosti sa budeme musieť dobre zamyslieť, či naozaj majú platiť poplatky aj tí, ktorí už televízor vôbec nepozerajú, lebo nie je čo pozerať. Nehovoriac o tom, že budeme proti akémukoľvek zvyšovaniu poplatkov RTVS.“

S úctou

Anton Chromík

Predseda Aliancia za rodinu

PS: Čo ešte môžete urobiť?

  • Ozývajte sa osobne mailami na mail rady RTVS:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. Neverili by ste, ako zaberajú individuálne podnety vyjadrené písomne.
  • Nepozerajte seriál Priznanie a ani žiadne iné seriály, ktoré obsahujú LGBTI propagandu.
  • Chráňte svoje deti pred propagandou a ak sa s propagandou stretnú, nemlčte, ale vysvetlite im to podľa Vášho svedomia s pokojom a láskou.